طراحی سایت باربری

بهترین شرکت های باربری در اکباتان

شهرک اکباتان منطقه ی نسبتا معروف و بزرگیست که قبل از این که در مورد بهترین شرکت های باربری در اکباتان صحبت کنیم بهتر است کم در مورد این منطقه سخن بگوششم و بعد از آن در مورد بهترین شرکت های باربری در اکباتان و ویژگی های بهترین شرکت های باربری در اکباتان صحبت می کنیم.

شهرک اکباتان

  • محدوده ی شهرک اکباتان

شهرک اکباتان یک شهرک است که در غرب تهران و ناحیه شش منطقه 5 قرار دارد .این شهرک به وسعت 5/9 کیلومتر می باشد و ۴۴٬۹۸۱ نفر جمعیت دارد شهرک اکباتان از شرق به خیابان بیمه و شهرک آپادانا و از شمال به اتوبان تهران کرج و از غرب به نمایشگاه صنایع هوایی و از جنوب به بزرگراه شهید لشگری می باشد که عمر مفید این مجموعه بزرگ و زیبا تا 300 سال تخمین زده شده است .  اکباتان در مسیر خط چهار متروی تهران واقع شده است و دارای یک ایستگاه مترو است که تا سال ۱۳۹۴ دو ایستگاه آن راه اندازی شده‌است و همچنین به مجتمع مگامال با امکاناتی همچون پردیس سینمایی، هایپر مارکت، نمایندگی برندها، آی تی لند، شهربازی (درحال ساخت) و… می‌باشد دسترسی دارد.

  • مختصری از تاریخ شهرک اکباتان

طرح ساخت آن در سال1345توسط مهندسین ایرانی مبتنی بر روش بلندمرتبه‌سازی و طراحی شهری در آن دوره ریخته‌شد و اغلب مصالح مورد نیاز به‌خصوص اهن الات آن از خارج کشور وارد گردید. طراحی مجموعه شهرک بر عهده معمار آمریکایی و ساخت آن بر عهدهٔ شرکت آمریکایی استارت بوده‌است. طرح ساخت این شهرک در ابتدا بسیار وسیع بود، و به‌طور نمونه شامل ساخت دریاچهٔ مصنوعی و بزرگ‌ترین مجموعه فرهنگی ایران و غیره می‌شده‌است. این مجموعه بر محور توسعه متاخر شرقی ـ غربی تهران ساخته شد و ساخت آن بیش از ۱۰ سال به طول انجامید و در آغاز این محل را محل سکونت نظامیان قرار داده شده بود. مقاومت این بنا ها در مقابل زلزله تا 9 ریشتر می باشد ، فضای سبز بسیار وسیع، نورگیری کاملأ کافی و شوتینگ اختصاصی و پله های اضطراری  و ده‌ها استاندارد دیگر آمریکایی، را دارا می باشد که  اکباتان را از بقیه ساخت و سازهای تهران و ایران متمایز کرده‌است. طرح ساخت اکباتان در ابتدا بسیار وسیع بود (برای مثال ساخت دریاچه مصنوعی در آن پیش‌بینی شده بود) که بعد از انقلاب بزرگ تغییراتی در مجموعه‌های رفاهی اقتصادی آن انجام گرفت یا متوقف شد و طراحی‌های اولیه آن به صورت کامل انجام نشد .

طراحی سایت باربری
لطفا تجربه و نظرات خود را در قسمت نظرات در پایین صفحه وارد نمایید تا سایرین بتوانند انتخاب بهتری داشته باشند

بهترین شرکت های باربری اکباتان

اتوبار کارگر


شماره تماس ها : 88482104 – 88997245 – 66126011
وب سایت : shahabbar.ir
قیمت ها :
هزینه خاور به ازای هر سه ساعت …. تومان
هزینه هر کارگر … تومان

تماس مستقیم با این باربری

همراه بار


شماره تماس ها : 66989370 – 09029085778
وب سایت : —-
قیمت ها :
هزینه خاور به ازای هر سه ساعت 400 تومان
هزینه هر کارگر 100 تومان

تماس مستقیم با این باربری

ثبت باربری در این برگه

شما نیز می توانید با کلیک بر روی دکمه زیر و راهنمایی هایی که در ادامه خواهد آمد خدمات خود و برند خود را در این صفحه ثبت نمایید

ثبت باربری
طراحی سایت باربری

انتخاب اتوبار مناسب در اکباتان

حال به اصل موضوع می پردازیم یعنی بهترین شرکت های باربری در اکباتان ، با توجه به تاریخی که از شهرک اکباتان گفته شد می توان گفت این شهرک دارای ساکنینی متوسط رو به بالا هستند و این موضوع می تواند برای بهترین شرکت های باربری مفید و حایز اهمیت باشد .

با توجه به نیاز مشتری های متوسط رو به بالا یک شرکت باربری برای تبدیل شدن به بهترین شرکت باربری در اکباتان نیاز دارد تا تمام نیاز های مشتری های خود را برآورده کند و حال با توجه به اینکه چه نیازهایی مشتری های یک باربری دارند ویژگی هایی باید برای بهترین شرکت باربری لحاظ کرد .

اگر به دنبال یک شرکت خیلی خوب برای باربری خود می گردید قبل از هر چیزی متهد بودن آن شرکت باربری در انجام قرارداد را بررسی کنید بعد از این که مطمینن شدید که آنن شرکت باربری متعهد به انجام قرارداد خود است باید ببینید که آیا نیروهایی که در این شرکت استفاده می شوند چگونه نیروهایی هستند نیروهایی هستند که می توانند تمام نیاز های شما را رفع کنند و به بهترین شکل ممکن لوازم شما را جا به جا می کنند یا اینکه بدون دقت عمل می کنند بعد از اینکه شرکت باربری مورد نظر شما تعهد به انجام قرارداد را داشت و از نیروهای مطمینن و خوبی استفاده می کرد می توان گفت که شما به نتیجه ی مطلوب از این انتخاب می رسید .

حال با توجه به این نکات برای انتخاب باربری لازم است درمورد هزینه های نیز اطلاعی داشته باشید چرا که قیمت تمام شده برای یک باربری از آن چه که در نگاه اول به نظر میاد بسیار متفاوت می باشد حال به هزینه هایی که ممکن است گریبا گیر شما بشود توضیحات مختصری می دهیم .

این تعدادی که هزینه های باربری کلی را تحت تاثیر قرار می دهد در این مطلب بررسی می کنیم .

  1. تعداد یخچال ها
  2. نوع یخچال
  3. تعداد پله ها
  4. زمانی که باربری به طول می انجامد
  5. فاصله مکانی بین مقصد و مبدا باربری

این ها موضوعاتی هستند که بهتر است در قرارداد لحاظ شود تا شما در نتیجه ی کار شگفت زده از قیمت تمام شده نشوید چرا که بسیار در هزینه نهایی شما تاثیر می گذارند و از این بابت نیز اگر شرکت باربری ای جز بهترین شرکت های باربری در اکباتان باشد صد البته قیمت تمام شده را برای شما مشخص می کند تا شما در لحظه ی آخر سر درگم نشوید و بتوانید به راحتی انتخاب خود را بکنید .

حال با توجه به نکاتی که گفته شد اگر نظر وپیشنهادی دارید می توانید ما و بقیه را از آن بهره مند کنید تا ما نیز از آن بهره مند شویم ، همین طور اگر انتقاداتی در این موضوع است و یا تجربه هایی از باربری خود دارید می توانید ما را هم از آن ها با خبر کنید . با گذاشتن نظر به همدیگر کمک کنیم تا نتیجه ی بهتری گرفته و اگر تجربه ای هست برای ما مفید واقع شود .

وب سایت بهترین باربری تنها به معرفی باربری های مختلف می پردازد و مسولیتی در قبال خدمات و یا تخلفات آنها نخواهد داشت