طراحی سایت باربری

بهترین شرکت های باربری در غرب تهران

وقتی حرف از باربری می شود همه ی ما به دنبال بهترین شرکت های باربری غرب تهران و یا هر منطقه ای که هستیم می گردیم چرا که در یک باربری  ، ما تمام آن چه برایمان مهم است را می خواهیم جا به جا کنیم  ، چه لوازم محل کارمان باشد و چه لوازم منزلمان . پس این مطلب را تا انتها مطالعه کنید تا بتوانید بهترین شرکت های باربری غرب تهران را انتخاب کنید .

یک شرکت باربری خوب اگر بخواهد جز بهترین شرکت های باربری غرب تهران محسوب شود باید تمام پارامتر هایی که برای مشتری ها مهم می باشد را رعایت کند چرا که امر باربری جز مشاغلیست که بسیار مهم و حائز اهمیت است زیرا تمام لوازم مهم یک خانواده یا یک کسب و کار را باید جا به جا کند .

علاوه بر آن چه گفته شد در بین شرکت های باربری ان دسته از شرکت هایی جز بهترین شرکت های باربری غرب تهران برگزیده می شوند که علاوه بر رضایت مشتری در مورد کار کردن کاگرانش و دیگر ویژگی های مهمی که باید دارا باشد که در انتهای این مطلب توضیح داده می شود  از قیمت مناسب نیز  برخوردار می باشد . قیمت در تمامی دنیا حرفیست که مهم  و تعیین کننده در بسیاری از موارد می باشد . بهتر است شرکت باربری که انتخاب می کنید در کنار کیفیت کار مناسب قیمت ماسب نیز به شما ارایه دهد . انچه همیشه در تمامی کسب و کار ها نیز مهم می باشد کیفیت مناسب در مقابل قیمت مناسب می باشد این دو مورد می تواند یک شرکت باربری را جز بهترین شرکت های باربری قلمداد کند .

ما اینجاییم تا شما را برای انتخاب بهترین شرکت های باربری غرب تهران یاری کنیم . و  در نتیجه خاطره ی خوشی را از باربری خود برایتان به ارمغان بیاوریم .در ادامه ی مطلب هدف از سایت بهترین باربری را شرح می دهیم و در ادامه در مورد مواردی که قیمت باربری را تغییر می دهد صحبت می کنیم و د ر نتیجه در مورد ویژگی های برتر بهترین شرکت های باربری غرب تهران به مختصر توضیح می دهیم . برای انتخاب درست لازم است در مورد هزینه هایی که به شما متحمل می شود بدانید تا فرق باربری خوب و بد را از هم تفکیک کنید و همین طور ویژگی های یک باربری را مطالعه کنید و بعد از دانستن ویژگی های یک باربری مناسب بهترین انتخاب را از آن خود و خانواده ی خود بکنید .

اهداف سایت بهترین باربری

سایت بهترین باربری قصد دارد که با کمک نظرات و ثبت تجربیات شما عزیزان در تمام مناطق تهران و ایران باربری های همان منطقه را ثبت نماید و به شما عزیزان بگوید که این شرکت ها چچه خدماتی را می توانند انجام دهند و دارای چه ویژگی هایی می باشند . همچنین مشتریان عزیزی که تجربه بهترین شرکت های باربری در حکیمیه داشته اند می تواند تجربیات و نظرات خود را راجبه کیفیت ، نقاط قوت و یا ضعف هر باربری در قسمت دیدگاه ها درج نماید تا سایر افراد بتوانند انتخاب بهتری از میان باربری های ثبت شده داشته باشند پس از شما خواهشمندیم که نظرات خود را برای بهبود کیفیت این صفحه با ما در میان بگذارید تا شرکت های ضعیف و قوی مشخص شده و تجربه ای خوب از باربری کسب نماییم .

قیمت بهترین شرکت های باربری غرب تهران 

حال نوبت به ان رسیده است که در مورد قیمت های تمام شده یک باربری صحبت کنیم . اگر یک باربری جز بهترین شرکت های باربری باشد برای مشتری های خود قبل از عقد قرارداد در مورد قیمت های تمام شده صحبت می کند و در نتیجه در انتهای کار قیمت جدیدی را به شما نشان نمی دهد و در اصل این موضوع جزی یاز موضوع هاییست که نشان دهنده ی تعهد کاری بالای یک شرکت باربری می باشد و اگر این چنین نباشد شما در انتها بسیار شگفت زده می شوید چون موارد بسیاری در مورد قیمت وجود دارد که در قیمت نهایی یک باربری تاثیر به سزایی می گذارد البته این نکته دور نماند که یک باربری قبل از این که لوازم شما را ملاحظه کند قیمت به شما می دهد و اما در روز باربری بنا به تعداد بعضی از لوازم هم چون تعداد یخچال می تواند در قیمت نهایی شما بیافزاید .

حال مختصری در مورد مواردی که بر روی قیمت نهایی یک باربری خوب تاثیر می گذارد صحبت کنیم البته ممکن است به مواردی از ان ها بر خورد کرده باشیم اما لازم است برای کسانی که تجربه ی استفاده از شزکت های باربری را نداشته اند مختصری نیز بگوییم .

مواردی که بر روی قیمت نهایی یک باربری خوب تاثیر می گذارد :

 • تعداد یخچال موجود در باربری
 • تعداد طبقات مبدا و مقصد
 • مصافت بین مبدا و مقصد
 • زمان سپری شده در جا به جایی
 • تعداد کارگران بسته بندی (  در صورتی که کارگر برای بسته بندی نیز خواسته باشید و این موضوع به هیچ عنوان اجباری نباید باشد )
 • تعداد کارگران جا به جایی  ( در صورت نیاز به این کارگران یعنی شما می توانید فقط ماشین از یک شرکت باربری اجاره کنید )
 • تعداد کارگران چیدمان  ( در صورتی که کارگر برای بسته بندی نیز خواسته باشید و این موضوع به هیچ عنوان اجباری نباید باشد )
 • نوع ماشین انتخابی شما
 • تعداد ماشین انتخابی شما
 • و موارد این چنینی

این موارد مواردی هستند که در نتیجه موجب می شوند قیمت نهایی یک باربری که از اول در مورد آن با یک شرکت باربری صحبت کرده اید متفاوت شود پس بهتر است زمانی که قرار است عقد قرارداد با یک شرکت باربری می کنید حتما تمامی این موارد را لحاظ کنید و قیمت های آن ها را از مسیول اصلی بپرسید تا در نتیجه از قیمت نهایی شگفت زده و متحیر نشوید . در اصل شما می توانید به باربری مصافت ، تعداد طبقات و موارد دیگر را که در بالا ذکر شد را به شرکت باربری بگویید و قیمت را از آن ها جویا شوید و البته این جاست که یک باربری خوب اگر جز بهترین شرکت های باربری غرب تهران باشد خود شرکت باربری این سوالات را از شما در مورد مبدا و مقصد و مصافت و غیره می پرسد تا هم خود بتواند به شما راهنمایی لازم را بدهد و هم شما در ابهام باقی نمانید .

ویژگی های بهترین شرکت های باربری غرب تهران

حال نوبت آن رسیده در مورد ویژگی های بهترین شرکت های باربری به اجماع صحبت کنیم تا نتیجه ی مطلوب را از خواندن این مطلب کسب کنید . همان طور که گفته شد تا به اینجا ، بهترین شرکت های باربری غرب تهران تمام آن چه در بالا صحبت شد را رعایت می کنند و علاوه بر ان چه گفته شد ویژگی های زیر را نیز سر لوحه ی کسب و کار خود قرارداده اند تا جزیی از بهترین ها شده اند .

ویژگی های بهترین شرکت های باربری غرب تهران :

 1. استفاده از خودروهای مناسب و ایمن جهت باربری لوازم شما
 2. استفاده از تجهیزات حمل بار کامل همچون : طناب ، موکت و پتو و .. که برای ایمنی حمل بار مناسب می باشند .
 3. یکی دیگر از مهمترین ویژگی یک شرکت خوب باربری استفاده از نیروهای کارگر مناسب ، با تجربه و مودب می باشد .
 4. قیمت های مناسب
 5. عدم فریب مشتریان
 6. عدم اتلاف وقت
 7. دقت در هنگام جابجایی وسایل
 8. دارای مجوز کسب از اتحادیه باربری باشد
 9. فعالیت شبانه روزی و بدون تعطیلی
 10. داشتن نیروهای اموزش دیده ی و مناسب برای بسته بندی تخصصی و حرفه ای لوازم مهم و آسیب پذیر مشتری
 11. ارسال بار به سراسر تهران و همین طور سراسر ایران  ( البته لازم به ذکر است این ویژگی می تواند ویژگی مثبتی تلقی شود اما هم چون باقی ویژگی های حیاتی و اساسی نمی باشد )
 12. رانندگانی متبحر
 13. تنوع ماشین های مختلف هم چون : تریلی ، خاور ، وانت ، نیسان و ماشین های رو بسته و ماسین های رو باز و( البته باز می توان گفت این ویژگی نیز مثبت است اما حیاتی و اساسی نیست )
طراحی سایت باربری
لطفا تجربه و نظرات خود را در قسمت نظرات در پایین صفحه وارد نمایید تا سایرین بتوانند انتخاب بهتری داشته باشند

بهترین شرکت های باربری غرب تهران

اتوبار کارگر


شماره تماس ها : 88482104 – 88997245 – 66126011
وب سایت : shahabbar.ir
قیمت ها :
هزینه خاور به ازای هر سه ساعت …. تومان
هزینه هر کارگر … تومان

تماس مستقیم با این باربری

همراه بار


شماره تماس ها : 66989370 – 09029085778
وب سایت : —-
قیمت ها :
هزینه خاور به ازای هر سه ساعت 400 تومان
هزینه هر کارگر 100 تومان

تماس مستقیم با این باربری

ثبت باربری در این برگه

شما نیز می توانید با کلیک بر روی دکمه زیر و راهنمایی هایی که در ادامه خواهد آمد خدمات خود و برند خود را در این صفحه ثبت نمایید

ثبت باربری
طراحی سایت باربری

چرا انتخاب یک باربری خیلی مهم است ؟

مسلما همیشه بهترین ها را انتخاب کردن باعث می شود در دایره ای از بهترین ها قرار بگیریم اما در بعضی کارها انتخاب بهترین ها نه تنها این موضوع را در بر دارد بلکه می تواند اگر انتخاب مناسبی نباشد به شما اسیبی وارد کند . در مورد انتخاب بهترین شرکت های باربری غرب تهران نیز این موضوع شدیده احساس می شود .اگر تجربه ی اولتان از انتخاب باربری باشد صد البته اهمیت این موضوع را هنوز تجربه نکرده اید اما تمام آن کسانی که بارها از شرکت های باربری مختلف انتخاب باربری کرده اند کوله باری از تجربه های خوب و بد از کارگران ان باربری و یا خود شرکت دارند ما از شما خواستاریم تا در انتهای مطلب از تجربیات خود برای ما بگویید تا هم ما از ان ها در مطالبان استفاده کنیم و هم دیگران بتوانند از آن ها سود ببرند تا بهترین ها را انتخاب کنند .

اگر دفعه اولتان است که نیاز به انتخاب یک شرکت باربری دارید شاید با مواردی که می توانید به راحتی برای شما مشکل ساز باشد آشنا نباشید . کسانی که چندین بار اسباب کشی نموده اند می دانند که بسیار از باربری ها ممکن است وظایف خود را به درستی انجام ندهند و احساس مسولیت نکنند و همین موضوع سبب گردد وسایل و اسباب اثاثیه دچار خسارات و یا شکستگی و خوردگی شوند که این امر سبب ایجاد خسارتهای جبران ناپذیری برای شما خواهد شد . علاوه بر این قیمت هایی را که برخی شرکت های وانت بار محدوده غرب تهران یا سایر مناطق تهران به شما اعلام می نمایند ممکن است با آنچه که از شما در نهایت دریافت می کنند کاملا متفاوت باشد و بسیار بیشتر بشود . متاسفانه این امر در بسیاری از شرکت های حمل و نقل مشاهده می شود که در ابتدا با دادن مبالغ پایین مشتری را وادار به همکاری می کنند اما در انتهای کار با ترفند های گوناگون و یا اتلاف وقت هزینه هایی به مراتب بیشتر را از مشتری می گیرند که این موضوع مشکلات زیادی را نیز به وجود می آورد . پس کمی حوصله به خرج دهید و برای انتخاب یکی باربری مناسب هوشمندانه عمل کنید تا جلوی هر گونه مشکلی گرفته شود .خلاصه در اصل انتخاب بهترین شرکت باربری غرب تهران به اندازه ی علاقه مندی شما به لوازماتان و یاو ارزش مادی و معنوی لوازمی که قرار است به باربری بسپرید مهم  می باشد و این جمله خلاصه ای از اهمیت و ویژه بودن این انتخاب را می رساند و با توجه به این جمله می فهمیم که چرا همچین مطلب مهمی در این جا نوشته شده است و ما چرا بهترین شرکت های باربری غرب تهران را گرد هم اورده ایم تا بهترین ها برای بهترین ها رقم زده شود .

نظرات و تجربیات شما

لطفا اگر تا بحال تجربه استفاده از شرکت های حمل و نقل در غرب تهران را داشته اید تجربیات و نظرات خود را برای ما به صورت کامنت در همین صفحه ارسال نمایید و یا اینکه به سایر نظرات پاسخ دهید . مطمئنا تجربه شما عزیزان می تواند بسیار برای افراد دیگر کمک کننده باشد و آنها را برای اتخاذ یک تصمیم بهتر راهنمایی نماید .همان طور که گفته شد این انتخاب جز یکی از مهم ترین انتخاب هاییست که لازم است در زندگیتان برای لوازم زیبایتان بگیرید .

همچنین اگر سوالی نیز از باربری های غرب تهران داشتید می توانید مطرح نمایید تا در صورت مشاهده نمودن توسط آنها نسبت به پاسخگویی آن اقدام نمایند .

ثبت باربری در این صفحه چگونه است ؟

اگر در بین شرکت های موجود در باربری غرب تهران شرکتی را می شناسید که خدمات مناسبی به شما و یا دوستان و اقوام شما داده اند و یا اینکه خود مدیریت آن را به عهده دارید که جز بهترین شرکت های باربری غرب تهران به حساب می آیید می توانید از طریق صفحه ” ثبت باربری ” و پر کردن فرم مربوطه و یا تماس با ما در واتس اپ  ، جزییات آن را برای ما ارسال نمایید تا بعد از بررسی به دیده بازدیدکنندگان و متقاضیان اتوبار در غرب تهران برسد .

همیشه بهترین ها را انتخاب کنید زیرا که در عالم هستی بهترین هستید .

در صورت داشتن نظر ، انتقاد ، پیشنهاد ، و یا خاطره ای خوب و یا بد در مورد باربری خود و یا باربری خاصی می توانید با ذکر نام باربری و خاطره ی خود آن را با ما به اشتراک بگذارید .

وب سایت بهترین باربری تنها به معرفی باربری های مختلف می پردازد و مسولیتی در قبال خدمات و یا تخلفات آنها نخواهد داشت