طراحی سایت باربری

باربری در میدان خراسان تهران

میدان خراسان یکی از قدیمی ترین میدان های تهران می باشد که امروزه جمعیت زیادی را در خود گنجانده است . و لزوم باربری هایی که در این محدوده بتوانند خدمات خوبی ارائه بدهند بر هیچ شخصی پوشیده نیست . این منطقه که در جنوب تهران واقع شده است دارای جمعیت بسیار زیادی می باشد و به خصوص در فصل تابستان جابجایی ها و اسباب کشی به شدت زیاد است و متاسفانه به دلیل اینکه برخی از شرکت های باربری میدان خراسان خدمات خوبی ارائه نمی دهند و یا اینکه با قیمت های غیر واقعی مشتریان را فریب می دهند  بسیاری از مشتریان آن ها ناراضی می گردند و به همین دلیل هواره دارای استرس و دغدغه برای یافتن یک باربری مناسب برای جابجایی وسایل خود هستند. ما نیز با احداث این سایت در پی آن هستیم تا بتوانیم باربری های خوب را شناسایی و در این برگه معرفی نماییم از همین رو از شرکت های حمل و نقل که میتوانند برای باربری میدان خراسان خدمات ارائه دهند مشخصات شرکت خود را برای ما ثبت و ارسال نمایند تا در این برگه آنها را وارد نماییم و سپس سایر افراد نظرات و تجربیات خود را نسبت به آنها اعلام نمایند .

یک باربری خوب باید چه ویژگی هایی داشته باشد ؟

در ادامه چند مورد را به طور کوتاه برای شما خواهیم گفت تا بیشتر با یک شرکت اتوبار و باربری حرفه ای آشنا شوید . شما نیز می توانید نظرات خود را برای ما ارسال نمایید

کارگران درجه یک

یکی از مهمترین مسایل در جابجایی ها و اسباب کشی ها کارگرانی است که شرکت های حمل و نقل استفاده می کنند . کارگران درجه یک هم باید با تجربه باشند و هم جوان و تنومند تا بتوانند اسباب و اثاثیه سنگین از قبیل یخچال ، سرویس چوب ، گاو صندوق و سایر وسایل سنگین و حساس و قیمتی را جابجا نمایند . بسیاری از شرکت های معتبر باربری دارای شیوه هایی منحصربفرد برای جابجایی بارهای مختلف هستند تا کار بهتر انجام بشود . نیروهای کارگر باید در عین حال مودب و خوش رفتار باشند تا مشتریان بتوانند به آنها اعتماد نمایند و درخواست خود را بدون تنش و یا مشکلی به آنها بگویند و با خیال آسوده به آنها اطمینان نمایند اگر نیرویی وظایف خود را به خوبی انجام ندهد و تعهد کاری نداشته باشد به راحتی اسباب و اثاثیه شما دچار خسارت خواهند گردید و دیگر نمی توان آنها را جبران نمود .

قیمت های منصفانه

یکی از بیشتری دغدغه های کسانی که می خواهند اسباب کشی کنند و یا بارهای زیادی را به مکانی دیگر منتقل نمایند قیمت های حمل بار است . یافتن شرکتی که قیمت های عالی در کنار کیفیت بالا ارائه بدهد به یکی از مشکلات اسباب کشی تبدیل گشته است ، متاسفانه برخی شرکت ها قیمت های پایینی ارائه می دهند و در عوض کیفیت کار پایینی دارند و همین موضوع سبب ایجاد خسارت به وسایل می گردد . برخی دیگر نیز تنها به فکر جلب مشتری هستند و بعد در انتهای کار به بهانه مختلف هزینه های بسیاری بیشتری را از مشتریان دریافت می کنند مثلا با اتلاف وقت یا افزایش بی جهت تعداد کارگر ، هزینه جدا بابت حمل یخچال یا ماشین لباسشویی و از این دست اتفاقات . یکی از اهداف ما اینست که شما عزیزان با درج تجربیات خود سایر افراد را نسبت به این باربری ها برای باربری میدان خراسان آگاه نمایید .

خودروها و رانندگان حرفه ای

یک شرکت حرفه ای و خوب باید دارای انواع خودروی حمل بار در اندازه های گوناگون و در تعداد بالا باشد تا بتواند نیازهای مشتریان را در هر زمان که می خواهند پاسخگو باشد . رانندگان این ماشین ها نیز باید مهارت کافی برای مسیریابی و مدیریت کارگران را داشته باشند کسانی که در باربری در میدان خراسان فعالیت می کنند باید به تمام محله ها خیابان ها و حتی کوچه های این محله قدیمی و پر جمعیت آشنا باشند تا بدون مشکل و سردرگمی به مشتریان خود دست یابند و خدمات آنها را انجام بدهند .

ماشین های حمل بار باید دارای ایمنی کافی برای جابجایی هر گونه بار و وسیله ای باشند

تهیه بیمه بارهای و جواز از اتحادیه

در هنگام همکاری با یک شرکت حتما از مسیولین آن پیگیری نمایید که ایا موسسه آنها داری جواز از اتحادیه باربری هست یا خیر داشتن جواز تا حدی خیال شما را آسوده خواهد نمود که در صورت تخلف می توانید از طروق قانونی مطالبات خود را پیگیری نمایید و از طرف مقابل خود شکایت نمایید . تهیه بیمه نامه نیز می توانید در صورت وارد شدن خسارت به اسباب و اثاثیه شما به هر دلیلی برای شما جبران خسارت نماید و تا حدی ضررهایی را که کرده اید از بیمه بگیرید .

طراحی سایت باربری
لطفا تجربه و نظرات خود را در قسمت نظرات در پایین صفحه وارد نمایید تا سایرین بتوانند انتخاب بهتری داشته باشند

بهترین شرکت های باربری میدان خراسان

اتوبار کارگر


شماره تماس ها : 88482104 – 88997245 – 66126011
وب سایت : shahabbar.ir
قیمت ها :
هزینه خاور به ازای هر سه ساعت …. تومان
هزینه هر کارگر … تومان

تماس مستقیم با این باربری

همراه بار


شماره تماس ها : 66989370 – 09029085778
وب سایت : —-
قیمت ها :
هزینه خاور به ازای هر سه ساعت 400 تومان
هزینه هر کارگر 100 تومان

تماس مستقیم با این باربری

ثبت باربری در این برگه

شما نیز می توانید با کلیک بر روی دکمه زیر و راهنمایی هایی که در ادامه خواهد آمد خدمات خود و برند خود را در این صفحه ثبت نمایید

ثبت باربری
طراحی سایت باربری

ارسال بار به خارج از تهران

شاید شما بخواهید که بارهای خود را به سایر شهرستان ها ارسال نمایید ، برخی از شرکت های این ناحیه نیز این خدمات را برای شما ارائه خواهند داد که ما سعی داریم آنها را نیز به شما معرفی نماییم از همین رو از شرکت هایی که می توانند به خارج از تهران و سایر استان ها بار ارسال نمایند به ما اعلام نمایند تا در این برگه اطلاعات انها را نیز ثبت نماییم

ثبت باربری در این صفحه چگونه است ؟

اگر در بین شرکت های موجود در باربری میدان خراسان شرکتی را می شناسید و یا اینکه خود مدیریت آن را به عهده دارید می توانید از طریق صفحه ” ثبت باربری ” و پر کردن فرم مربوطه و یا تماس با ما در واتس اپ جزییات آن را برای ما ارسال نمایید تا به دیده بازدیدکنندگان و متقاضیان اتوبار در شیراز برسد .

وب سایت بهترین باربری تنها به معرفی باربری های مختلف می پردازد و مسولیتی در قبال خدمات و یا تخلفات آنها نخواهد داشت